Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

«Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану»

Дата: 13.02.2017 15:15
Кількість переглядів: 1546

Фото без опису«Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» - таку назву мав тематичний захід, присвячений 28- річниці виведення військ із Афганістану, який відбувся з ініціативи  сільського голови Романюка О. Я. , за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Смирновської сільської ради, на ентузіазмі вчителів  та учнів Олексіївської ЗОШ I-III ст. та творчого складу Олексіївського будинку культури 9 лютого 2017 року в приміщенні школи.

Лунали патріотичні пісні від солістів, чудові віршовані рядки від ведучих під супровід тематичних відео- кадрів. Про історичні факти Афганської війни 1979- 1989 рр. присутні дізналися від директора школи Анатолія Левковича Котенка. З нагоди свята сільський голова відзначив 13 воїнів- афганців Почесними грамотами. У своєму вітальному слові Олександр Ярославович  подякував  їм за героїзм, мужність та гідно  виконаний обов*язок перед державою, будучи за тисячу кілометрів від рідної землі. Хвилиною мовчання вшанували земляків, яких немає серед живих. Зустріч запам`яталася зворушливою атмосферою та залишила добрий слід у серці кожного.

«Жодна війна не має виправдання. Навіть якщо в бою вбито
одну людину. Війна в Афганістані тривала 10 років.
  Загинули десятки тисяч людей, тисячі отримали поранення,
сотні колишніх воїнів померло від ран. Убитим і живим
не було і нема за що виправдовуватись. Їх нема за
що звинувачувати. Але їх варто пам`ятати. »